Objawy - grzybica-pochwy

Grzybica pochwy

objawy.org.pl

Forum

pomocy (kasia2)
Hi, it's spam bot, please, delete this message and i never return) I promise.
(więcej...)

3
lekarstwa (olka)
Hej, a powiedz, jakie leki brałaś, czy leczyłaś się tylko dopochwowo czy też doustnie? Mialas w ogóle posiew z pochwy/szyjki robiony? Partner był leczony? Badałaś się pod kątem cukrzycy, chorób tarczycy, zaburzeń hormonalnych? Bierzesz tabletki antykoncepcyjne? Czy często bierzesz antybiotyki? To wszystko ma wplyw na grzybice. Ja polecam ograniczenie cukru w diecie, osuszanie miejsc intymnych osobnym ręcznikiem, stosowanie plynów do higieny z kwasem mlekowym.. ważne jest stosowanie probiotyków dla kobiet (polecam LaciBios femina) oraz noszenie bawełnianej przewiewnej bielizny.
(więcej...)

2
nie wiem co robić (xxx)
Witajcie. Mam ten sam problem mam 17 lat i od dłuższego czasu zauważyłam na na wargach srom. Mam takie małe krostki. Podejrzewam że to może być grzybica. Uprawiająn już sex z chłopakiem. Nie wiem co robić, czy to zaszkodzi mojemu partnerowi?
(więcej...)

3
objawy (zoska&)
siedem miesiecy temu mialam grzybice pochwy,zostalam wyleczona,teraz mam objawy podobne ale pojawiły sie w wejsciu do pochwy 2 swedzoco bolace krostki mam je ok 3 miesiecy,wpierw były malutkie teraz sa większe,i czasami odczuwam swąd i zarazem pieczenie,kroska ma strukture gładką jest lekko rózowa , wypukla,ale nie ma czubeczka,nic z niej nie xxx to jest nawrót grzybicy?,przy stosunku gdy jest ocierana to boli i swedzi. co to może być..?
(więcej...)

4
grzybica pochwy (***ania***)
Nie sądzę, aby pleśń mogła spowodować grzybicę. W razie czego jak tak się obawiasz tego, bierz probiotyki zabezpieczająco np. Femina Lacibios czy Multilac. Używaj też płynów do higieny intymnej.
(więcej...)

2
grzybica pochwy i pigułki antykoncepcyjne (Wala)
Idź jak najszybciej do lekarza, bo musi być coś nie tak, skoro tak często masz takie infekcje. To nie jest normalne i trzeba to skutecznie leczyć.
(więcej...)

6
czy to grzybica (iwona)
czesc to juz jest grzybica i to dobrze rozwinieta powinnas isc jak najszybciej do ginekologa..
(więcej...)

2
wkładka wewnątrzmaciczna a grzybica (Tamara)
Planuję założyć wkładkę domaciczną, jednak jak każda metoda antykoncepcji i ta ma swoje wady. Stosowała tabletki, ale niezbyt dobrze wpływały na mój organizm. Mój lekarz polecił mi wkładkę, ale ta z kolei podobno wywołuje częstsze infekcje grzybicze pochwy. Czy ktoś stosuje już tę metodę jak to jest?
(więcej...)

1
ciąża a grzybica (Aśka)
Witam. Mam pytanie. Bardzo chcemy mieć dziecko. Będę mieć teraz dni płodne ale dostałam grzybicę pochwy. leczę się Nystatyną VP. Czy zajście w ciążę przy grzybicy i tego typu lekach jest bezpieczne dla płodu?
(więcej...)

1
Przyczyny grzybicy pochwy (Tatiana)
Cześć. Powiedzcie mi proszę jakie są przyczyny występowania grzybicy pochwy?
(więcej...)

1

Dodaj nowy temat:

Tytuł:
Autor:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Co jest większe, słoń czy księżyc

Pozostałe tematy: