Objawy - grzybica-pochwy

Grzybica pochwy

objawy.org.pl

Tytuł:  objawy
Autor:  zoska&
12.5.2010, 04:52
Ostatnio coraz częściej pojawiają się u mnie problemy z nieprzyjemnym swędzeniem okolic intymnych. Czy to mogą być oznaki grzybicy??? Nie zauważam innych objawów, które by na to wskazywały. Czy powinnam udać się z tym do lekarza??

Tytuł:  objawy
Autor:  liwia12
12.4.2010, 09:10
Cześć, moim zdaniem powinnaś się udać do lekarza. Swędzenie okolic intymnych może oznaczać, że masz tam jakieś bakterie ( drożdże, grzyby bądź inne paskudztwa

Tytuł:  objawy
Autor:  Katarynka
12.4.2010, 09:10
Swędzenie pochwy może oznaczać stan zapalny, który może być znowu wywołany przez drożdże, grzyby lub inne bakterie. Udaj się czym prędzej do tego lekarza... on przepisze CI odpowiednie lekarstw, dzięki którym objawy ustąpią.

Tytuł:  objawy
Autor:  marysia
12.5.2010, 21:05
siedem miesiecy temu mialam grzybice pochwy,zostalam wyleczona,teraz mam objawy podobne ale pojawiły sie w wejsciu do pochwy 2 swedzoco bolace krostki mam je ok 3 miesiecy,wpierw były malutkie teraz sa większe,i czasami odczuwam swąd i zarazem pieczenie,kroska ma strukture gładką jest lekko rózowa , wypukla,ale nie ma czubeczka,nic z niej nie xxx to jest nawrót grzybicy?,przy stosunku gdy jest ocierana to boli i swedzi. co to może być..?

Odpowiedz:

Tytuł:
Autor:
Tekst:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Jakiego koloru jest zielona piłka?
 Pozostałe tematy: